BMW M PERFORMANCE.
NADŠENÍ NEZNÁ KOMPROMISY.

Veškeré příslušenství BMW M Performance využívá mnohaletých zkušeností značky BMW z okruhových závodů a bylo vyvinuto ve spolupráci s divizí BMW M GmbH. Při vývoji a během výroby příslušenství BMW M Performance se nepřipouští žádné kompromisy. Vždy je dbáno na maximální sportovnost a dokonalé zpracování každého detailu. Proto je jeho výroba velmi nákladná a pracná.

Ať už se jedná o aerodynamické prvky, součásti pohonu nebo interiér – příslušenství BMW M Performance je symbolem pro nejvyšší kvalitu materiálů a sportovní inovace. Zažijte ve svém BMW ten úžasný závodní pocit.

Bližší informace získáte v oddělení náhradních dílů a příslušenství na tel.: 241 007 212 nebo na e-mailu: nd@bmw-bychlauto.cz

Odesláním kontaktního emailu žadatel souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány společností BYCHL AUTO a.s. jako správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění a nařízením EU 216/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti o volném pohybu těchto údajů k poskytování informací o dalších (připravovaných) akcích a produktech BYCHL AUTO a.s. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na sídlo správce.